Podcast Datagedreven werken

Publicatie ma, 12/13/2021 - 08:11
Onderdeel van magazine: ICTU Magazine december 2021
Beeld van golven

 

Welkom bij de derde podcast in de serie 'ICTU 20 jaar'.

In deze podcastserie vertellen verschillende experts over hoe wordt samengewerkt aan een betere digitale overheid. Dilemma's, inzichten en ervaringen uit de praktijk komen aan bod.
Op 11 april 2021 werd ICTU 20 jaar, een mooie aanleiding om bij stil te staan en te kijken naar hoe wordt samengewerkt aan die betere digitale overheid.

In deze derde podcast uit de serie 'ICTU 20 jaar' gaat het ook over die digitale overheid, en dan over datagedreven of ook wel dataondersteunend werken in de overheid. Dat biedt veel kansen, maar roept tegelijkertijd ook veel vragen op. Hoe kun je aan de slag met datagedreven werken, wat werkt wel en wat niet, en waar moet je op letten?

Rebecca Moody gaf eerder een online ICTU minicollege over datagedreven werken. Bekijk de replay.

In deze podcast komen aan het woord Nina de Bakker, Marieke Vermue (beiden ICTU) en dr. Rebecca Moody, assistant professor aan de Erasmus Universiteit Rotterdam (EUR). Host is Liesbeth Hak (ICTU).

Veel luisterplezier met onderstaande podcast!

Terug naar het ICTU Magazine!

 

Inschrijven Magazine

Meld u aan voor het ICTU Magazine, en ontvang regelmatig nieuws en inspiratie over ontwikkelingen in de digitale overheid.